SDRUŽENÍ PŘÁTEL FOLKLORU

ZUBŘÍ B - HORNÍ BEČVA 1:2

Report z nedělního fotbalu
Neděle 1.10.2017 ZUBŘÍ B - HORNÍ BEČVA 1:2 (0:2)
Minulou neděli se pro nezpůsobilý terén doma s Poličnou nehrálo (náhradní termín bude upřesněn později) a tak jsme po čtrnáctidenní pauze nastoupili proti papírově slabšímu soupeři ze Zubří a měl to být v neděli pohodový zápas. V prvním poločase jsme byli jednoznačně lepší, a po zásluze jsme šli do kabin s pohodovým, ale přesto ošidným stavem 0:2 (viz Krhová).

Druhá půle začala sice náporem domácích, ale nic nenasvědčovalo tomu , že to bude drama až do konce. Nutno říci, že se o to přičinili nepřesnou hrou naši hráči, ale velkou měrou také rozhodčí. Kapitolou samo o sobě bylo účinkování pomezního rozhodčího Švece, který ač nedelegován přijel na zápas a jako laik „mával tak jak to umí snad jen on“. Druhou půli navíc moc nezvládl ani hlavní rozhodčí, ten sice správně vyloučil v 58 min našeho Vaška, který hasil nedorozumění v obraně a byla to červená, ale shodný zákrok asi 5 min předtím na našeho unikajícího Ondru ocenil jen žlutou pro domácího obránce. V oslabení jsme si v 70 min. navíc dali nešťastně vlastní branku na 1:2 a vlili jsme tak novou sílu do žil domácích hráčů. My jsme sice zahrozili několika podařenými brejky, ale uklidňující třetí branku jsme nedali. V poslední minutě po faulu Krištofa byla proti nám nařízená penalta, kterou ale Krištof lapil a i přes pěti minutové nastavení jsme cenné vítězství a tři body doslova ubojovali.

Branky: 31 Tomáš Vaníček, 37 Martin Ondruch,

Sestava: Kryštof Jalůvka - Radim Polách, Vašek Dobeš, Pavel Roman, Stanislav Ondruch, Tomáš Vaníček, Kuba Vašut , Patrik Kubáň, Martin Ondruch, Ondra Bártek, Filip Zetocha, střídající hráči : Kuba Grenar, Adam Solanský, Tomáš Randa, Honza Koňařík, Lukáš Mužátko.
Příští utkání hrajeme na domácím hřišti v neděli 8.10. od 15:00 hod proti Stříteži.